SİZİ KARAYİP İN RAHATLATICI DÜNYASINA UÇURUYORUZ...SPA MENÜLERİMİZİN KEYFİNE VARIN! (Sadece Bayanlara Özel)

Şımartan Vücut Masajı

Özellikle sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan yoğun bakım ürünlerimiz ile uygulanan nazik vücut masajının keyfine varın. Ilık hindistancevizi yağı ile kuru ciltlerde besleme, soğuk preslenmiş avokado yağı ile cilde tazelik ya da ivy jel ve mentol yağ ile cilt yüzeyinde ve dokuda Kuvvetlendirme özelliklerinden birini seçebilirsiniz. Bu harika tecrübeyi tamamlamak için kendinizi Karayip dokunuşlarına bırakın. Soğuk preslenmiş avokadonun saf vanilya, Karayip çiçeği tiare veya zambak kokusu ile birleştirilmiş vücut losyonlarımızdan sizin için favori olanı seçebilirsiniz.

Masaj süresi: 60 dakika

Şımartan Rahatlama Masajı ile Lüks Vücut Maskesi

Tüm duyularınızı şımartan bu vücut maskesi cilde yoğun nemlendirme kazandırır. Favori kokularınızdan vanilya, lezzetli tiare çiçeği veya egzotik zambaktan birini seçiniz. Bu kremsi ipek maske yüksek kalitedeki bitkisel yağlar ile cildinize yoğun besleme sağlaması için tüm vücudunuza nazikçe uygulanır. Maskenin cilt tarafından emilmesinden sonra harika 25 dakikalık mükemmel bir masaj uygulanır. Tüm vücudunuz gözle görülür bir parlaklık ve pürüzsüzlüğe kavuşmuş olur.

Masaj süresi: 60 dakika

Hindistancevizi Yağı ve Papaya ile Vücut Peelıng Masajı

Rahatlatıcı peeling masajı cildi pürüzsüzleştirir, kadife yumuşaklığı sağlar. Taze papayanın meyve enzimleri ve minerallerce zengin karayıp deniz kumu bileşimi ile ciltte cansızlaşan deri yüzeyini nazikçe arındırır. Saf hindistancevizi yağı cilde önemli besleyici özelliğini sunarken uzun süreli bir bakım sağlar. Özellikle kalıcı ve daha güzel bir bronzluk hedefleyenler için idealdir.

Masaj süresi: 30 dakika

Kil ve Ananas yada Salatalık Püresi ile Yapılan Vücut Maskesi

Taze ananas veya salatalık püresinin doğal vitaminleri ile mineralce zengin kilin birleşimi yoğun bir vücut bakımı sağlayarak cildin daha canlı ve bakımlı görünmesini destekler. Soğuk preslenmiş avokado yağı önemli bir şekilde cildi beslerken, sarmaşık, mentol ve kâfur cilt dokusunu aktive ederek kuvvetlenmesini destekler

Masaj süresi: 30 dakika

Rahatlatıcı ve Pürüzsüzleştirici Bacak Masajı

Uzun süreli uçuşlardan, devamlı oturmaktan veya ayakta durmaktan şişen ağrılı bacaklarda hızlı gevşeme ve rahatlama sağlar. Sarmaşık jelimiz damarları kuvvetlendirerek ve lenfatik dolaşımı uyararak tıkanıklıkları giderir ve vücuttaki fazla su tutumunu engeller. Mentol ve kâfur ise mikro dolaşımı destekler, yeniden canlılık ve enerji kazandırır. Bakımın sonunda Karayip dokunuşunun cildinizi şımartmasına izin verin. Soğuk preslenmiş avokadonun saf vanilya, Karayip çiçeği tiare veya zambak kokusu ile birleştirilmiş vücut losyonlarımızdan sizin için favori olanı seçebilirsiniz.

Masaj süresi: 30 dakika