Tüm uygulamalarımızda AquaPeel cihazımız ile bakım yapıyoruz.

AQUAPEEL AQUA FACIAL DERİNLEMESİNE TEMİZLİK UYGULAMASI


Doğal görünümlü ve parlayan yüz gençleşmesinin yeni bir türü olan Aquapeel, sıvı, doğal, invaziv olmayan, rahatlatıcı ve ağrısız cilt bakım prosedürüdür. Aquapeel, cilt tonunun iyileştirilmesi ve gençleşmede son derecede etkilidir. Siyah noktaların ve aknelerin hızlı ve ağrısız olarak ortadan kaldırılmasında son derece yararlıdır.

  • Bakım süresi= 70 dak


Kuru , nemsiz ciltler için kök hücre içeren ürünler ile; yağ ve nem dengesi yeniden düzenlenir, elastikiyet artar. Nar ekstresi, hyaluronic asit gibi seriye özel olan aktifler ile cilt neme doyurulur, gerginlik ve dehidrasyon çizgileri etkin bir şekilde azaltılır.

Bakım süresi: 70 dakika

Cilt üzerinde ölü tabakanın (kirliliğin) azaltılması ve temizlenmesi için cildi yatıştıran ve arındıran yoğun bakım. Yenilenmeye ihtiyacı olan son derece lekenmiş ciltlerin tedavisinde veya akut, stresle ilişkili akne tedavisi sırasında tamamlayıcı cilt bakımı olarak kullanılabilir.

- Yağ bezlerinin işlevini normalleştirir ve sebum üretimi azaltır.
- Ciltteki ölü hücre fazlalıklarını ortadan kaldırır.
- Ciltteki sağlıklı bakteri florasını destekler ve kızarıklığı azaltır.
- Leke, papül,sivilce gibi ciltteki kirliliği azaltır ve tekrarlanmasını önler.
Aktif içerikleri; D-Actryl 360° Kompleksi ve E. Chlorantha Ekstraktı , Sebaceous bezlerinin boyutunu küçültür ve bu sebum üretimini azaltır. Porıa Cocos sebaceous bezlerinin stres kaynaklı infilamasyonunu azaltır. Fonksiyonunu düzenler ve cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirirken, yenilenmeyi hızlandırır.MICROSILVER antibakteriyal etkisinin yanısıra var olan kızarıklıkların görünümünü azaltır. α – OLIGOGLUCAN sağlıklı bakteri florasını geliştirir ve bu yeni lekelerin oluşmasını engellemeyeyardımcı olur. BETA HYDROXY ASİT cilt pütürlerini ortadan kaldırır. Mevcut siyah noktaları azaltır ve yeni siyah nokta oluşumunu engeller. Cilt yüzeyindeki antibakteriyel P. acnes bakterilerin yayılmasını azaltır. ÇİNKO fazla sebumu absorbe eder. C VİTAMİNİ cilt yenilenmesini hızlandırır.

Bakım süresi= 80 dak

Bakımdan hemen sonra daha genç görünmenizi sağlayan, yeni yaşam enerjisi veren lüks lifting bakımıdır. 3 yönlü lifting etkisiyle yıpranmış cildinizi yeniden yapılandırır. Uygulamada Multitendyn (bezelye,soya fasulyesi) ile doyurulmuş pamuk lifleri maskesiyle cilde elastikiyet kazandırır. Uygulamadan hemen sonra cildinizdeki müthiş farkı göreceksiniz. Cildinizde daha ışıltılı ve genç bir görüntü için.

Luxurious lifting treatment that gives new life energy, ensuring a younger appearance immediately after the treatment. 3-way lifting action reconstructs your damaged skin. It brings in elasticity to the skin with cotton fiber mask saturated with Multitendyn, which is used during application. Immediately after the application, you will see the enormous difference on your skin. For more shinier and younger look on your skin.

- Bakım süresi: 90 dakika

Yaşlanma belirtileri olan zorlu ciltlerde kırışıklıklar, elastikiyet / sıkılık kaybı ve yüz hatlarının görünür değişimini sağlayan hassas aktif madde kombinasyonlarına sahip özel ürünler ile yapılan bu bakım kısa zamanda ciltte yeniden şekillendirme, sıkılaştırma ve kırışıklık azaltmayı sağlar. Canlılık, tazelik, pürüzsüzlük ve sağlamlık kazandırarak daha düzgün bir cilt görünümüne sahip olmanız için cildin tonunu ve elastikiyetini geliştirir. Dokuyu yoğun bir şekilde sıkılaştırır ve kırışıklıkları pürüzsüzleştirir. Daha yalın, daha pürüzsüz, yeniden şekillenmiş çene ve boyun bölgesi ile son derece genç bir ifade için dolgunlaşma, yanak ve alın bölgesinde lifting sağlar.

Bakım süresi= 90 dak

Melanin cildimize rengini veren maddedir. Cilt lekeleri melaninin normalin üzerinde konsantre olarak bulunduğu bölgelerdir. Melaninin anormal yüksek miktarlarda belli bölgelerde toplanarak cilt lekeleri oluşturması çeşitli sebeplerden kaynaklanır. Bu lekelerin bazıları doğumdan itibaren vardır. Bir kısmı yaşın ilerlenmesi sonucu, bir kısmı ise güneşin cildimize verdiği hasarlardan kaynaklanmaktadır. Lekenin yaşına göre seans sayısı belirlenir.

DermaPen Veya Dermaroller'la yapmış olduğumuz Dr.Babor serumlarının cilde nüfus etmesi sonucu anında etki görebileceğiniz uygulamamız, cildiniz de canlılığı ve ton farkınıda kaldırmaktadır.

Leke açma işlemi genelde çok ağrılı bir yöntem değildir. Tedavinin daha konforlu olmasını sağlamak için anestezik kremler kullanılabilir.