Hakkımızda


RELAX’in kurucusu Seren Edalı, 10 yıla aşkın süredir kozmetik sektöründe çalışmış bir kişi olarak, yıllardır edindiği tecrübelerle farklı bir konsepti Türkiye’de kurmak için ilk merkezini açtı.

Relax’in özellikli konsepti olan «Rahatlama ile Güzellik»’e dayalı ilk ‘‘Güzellik Merkezi’’…

Hem klasik, hem de öncü olarak, zevk ile etkinliği ve bilimsel araştırmalar ile güzellik uzmanlarının tecrübelerini birleştirmekte.

“Güzellik Ustalarımız”ın uzmanlıkları, teknik bilgilerinin yılların birikimiyle zenginleştiği prestijli bir adres ve özellikli ortamda, yüksek performanslı cihazlar, ürünler ve vücut, yüz kürlerinin karma etkisi, her bireyin eşsiz güzelliğini ortaya çıkartıyor.

Vizyonumuz BİR SONUÇTUR… GERÇEK BİR «ÖNCESİ» VE «SONRASI» TECRÜBESİDİR.

Güzellik ustalarımızın tecrübelerine dayanarak, RELAX bakımları, her müşteriye mümkün olan en iyi görülebilir ve kalıcı sonucu sunar…
RELAX bakımları, güzellik uzmanlarının becerikli ellerinden, özellikli masaj tekniklerinden ve son derece etkili ürünlerin birleşiminden gücünü alır.

Dahası, RELAX´ın size sunduğu güzellik dünyası kişiye özel tasarlanmış yüz, vücut güzelliğine odaklı kürler ile kişiselleştirilmiş bakımlardır.

AYRICALIKLI BAKIMLAR

Değişik hoş kokular, dokular ve aktif içerikler ile uygulanır.

Babor,St Barth, Aqau Peel, LPG Endermologie, PressoLab, Aura Konforu ile…